Přeprava po České republice

dobírkaPayU online převodplatební kartapřevod na účet
Balíkovna118 Kč79 Kč79 Kč79 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky138 Kč99 Kč99 Kč99 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - sobotní doručení208 Kč169 Kč169 Kč169 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu128 Kč89 Kč89 Kč89 Kč
Elektronicky--ZDARMA-
PPL Express home servis179 Kč140 Kč140 Kč140 Kč
PPL ParcelShop179 Kč140 Kč140 Kč140 Kč
Zásilkovna118 Kč79 Kč79 Kč79 Kč

Při objednání zboží nad 1 990,- Kč je poštovné zdarma pouze u České pošty (nevztahuje se na sobotní dodání), při výběru služby PPL bude balík zaslán za částku 120 Kč (nevztahuje se na zvýhodněné snowboardové sety).

DOBÍRKA

 • Česká pošta - Balík Do ruky - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla je vyexpedována v den přijetí objednávky, nejpozději na druhý den. Platíte přímo pošťákovi při převzetí zásilky.

 • Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu - doba doručení v sobotu. Tuto službu je možno zvolit od po - pá do 14:30 hod. Platíte přímo pošťákovi při převzetí zásilky.

 • Česká pošta - Balík Na poštu - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla je vyexpedována v den přijetí objednávky, nejpozději na druhý den. Zásilku si můžete vyzvednout na příslušné poště, platíte při jejím převzetí.

 • Balíkovna - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující pracovní den. Zásilku si můžete vyzvednout na vybraném místě Balíkovny, platíte při jejím převzetí. Při volbě této možnosti dopravy můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Rychlé vydání balíku je prioritou.

 • PPL Express servis - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky platbou v hotovosti nebo platební kartou.

 • PPL ParcelShop - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Zásilku platíte ve Vámi zvoleném odběrném místě. PPL ParcelShop je sítí výdejních a podejních míst v České republice. Svoji zásilku si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného odběrného místa.

 • Zásilkovna - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky platbou v hotovosti nebo platební kartou.

 • 123kurýr - doba doručení 1-3 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky platbou v hotovosti nebo platební kartou.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

 • Česká pošta - Balík Do ruky - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12:00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky, nejpozději na druhý den. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte.

 • Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu) - doba doručení v sobotu. Tuto službu je možno zvolit od po - pá do 14:30 hod. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte.

 • Česká pošta - Balík Na poštu - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla je vyexpedována v den přijetí objednávky, nejpozději na druhý den. Zásilku si můžete vyzvednout na příslušné poště, platili jste předem platební kartou, při převzetí již nic neplatíte.

 • Balíkovna - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující pracovní den. Zásilku si můžete vyzvednout na vybraném místě Balíkovny. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte. Při volbě této možnosti dopravy můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Rychlé vydání balíku je prioritou.

 • PPL ParcelShop - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Zásilku platíte platební kartou při vytvoření objednávky, nikoli při převzetí balíku. PPL ParcelShop je sítí výdejních a podejních míst v České republice. Svoji zásilku si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného odběrného místa.

 • PPL express - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte.

 • Zásilkovna - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte.

 • 123kurýr - doba doručení 1-3 pracovních dnů. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla ji vyexpedujeme v den přijetí objednávky. Zaplatíte platební kartou při vytvoření objednávky, při převzetí zboží už nic neplatíte.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

Pokud si zvolíte platbu převodem, obdržíte při potvrzení objednávky také číslo účtu, na které, prosíme, proveďte úhradu za objednávku do tří dnů. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, expedujeme Vaši zásilku. Bankovní spojení:

Česká spořitelna, a. s.
Číslo účtu: 4108932/0800
Adresa: Česká spořitelna, a.s., RKC Ostrava, nám. Dr. E. Beneše 6, 702 70 Ostrava
Odkaz pro přihlášení na účet: Česká spořitelna

Pokud si pro platbu převodem zvolíte Online převod a vyberete banku, u které máte účet - Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, GE Money Bank, Volksbank, Fio banka, budete po dokončení objednávky přesměrováni skrze online platební systém PayU na internetové bankovnictví Vaší banky kliknutím na tlačítko "ZAPLATIT ONLINE" nebo automaticky, po několika sekundách. Po přihlášení do internetového bankovnictví se Vám zobrazí předvyplněný platební příkaz (vyplněné číslo účtu pro zaslání platby, varabilní symbol, částka za zboží) a Vy pouze potvrdíte platbu. Výhodou Online platby převodem je, že ihned po Vašem potvrzení platby obdržíme úhradu za objednávku a expedujeme Vaši zásilku.

 • Česká pošta - Balík Do ruky - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu - doba doručení v sobotu. Objednávku expedujeme v případě připsání platby na náš účet do pátku 14:30 hod. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • Česká pošta - Balík Na poštu - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky na příslušné poště už nic neplatíte.
 • Balíkovna - doba doručení 1-2 pracovní dny. od připsání platby na náš účet. Zásilku si můžete vyzvednout na vybraném místě Balíkovny. Zaplatíte předem platebním převodem, při převzetí zboží už nic neplatíte. Při volbě této možnosti dopravy můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Rychlé vydání balíku je prioritou.
 • PPL express - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • PPL ParcelShop - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Zásilku platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte. PPL ParcelShop je sítí výdejních a podejních míst v České republice. Svoji zásilku si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného odběrného místa.
 • Zásilkovna - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • 123kurýr - doba doručení do 1-3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.

PayU

Česká pošta - Balík Do ruky
Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání.
Doba doručení: 1-2 pracovní dny ode dne připsání platby na náš účet. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.
Lze vybrat, zda chcete zásilku doručit dopoledne nebo odpoledne. Tato služba platí prozatím pouze na území všech krajských měst ČR: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava, Olomouc, Zlín, Karlovy Vary, Liberec, Ústí nad Labem.
Čas dodání:
Dopoledne mezi 8-14 hod.
Odpoledne mezi 13-19 hod.

Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu
Doba doručení: V sobotu. Tuto službu je možno zvolit od po - pá do 14:30 hod. Doba doručení:1-2 pracovní dny ode dne připsání platby na náš účet. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.

U České pošty - Balík Do ruky, si lze vybrat, zda chcete zásilku doručit dopoledne nebo odpoledne.
Tato služba platí prozatím pouze na území všech krajských měst ČR: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava, Olomouc, Zlín, Karlovy Vary, Liberec, Ústí nad Labem

Čas dodání:
Dopoledne mezi 8-14 hod.
Odpoledne mezi 13-19 hod.

Česká pošta - Balík Na poštu
Doručení balíku na vybranou poštu následující praocovní den po podání.
Doba doručení: 1-2 pracovní dny. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku po připsání platby na náš účet. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.

Balíkovna
Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením.
Doba doručení: 1-2 pracovní dny. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku po připsání platby na náš úče. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.
Při volbě této možnosti dopravy můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Rychlé vydání balíku je prioritou.

Standardní zásilka pro Balík do Balíkovny:

 • maximální hmotnost: do 20 kg,
 • maximální rozměry: 70 cm x 50cm x 50 cm.
 • PPL express
  Doba doručení:1-2 pracovní dny. Objednávku vyexpedujeme v den připsání platby na náš účet, nejpozději však následující pracovní den. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky. PPL služba doručuje zásilky 6 dní v týdnu (Po-So).

  PPL ParcelShop
  Doba doručení: 1-2 pracovní dny. Objednávku vyexpedujeme v den připsání platby na náš účet, nejpozději však následující pracovní den. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.
  PPL ParcelShop je sítí výdejních a podejních míst v České republice. Svoji zásilku si můžete vyzvednout v otevíracích hodinách daného odběrného místa.

  Zásilkovna (pro standardní zásilku do max. hmotnosti 5 kg)
  Doba doručení: 1-2 pracovní dny. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku po připsání platby na náš účet. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi vybrané banky.

  Typ přepravy zvolíte v nákupním košíku. Snowboardové komplety kvůli nadměrným rozměrům zasíláme službou PPL a prostřednictvím České pošty.

  Česká pošta

  Balík Do ruky - doručení na Vámi zvolenou adresu

  • předem budete informováni o doručení prostřednictvím SMS nebo e-mailem
  • možnost garantovaného času dodání již následující den, i v sobotu pro balíky podané v pátek (Balík Do ruky - sobotní dodání)
  • v lokalitách s prodlouženou dobou doručování Vám balík doručí až do večerních hodin
  • pokud není adresát zastižen, můžete se dohodnout na dalším doručení v jiném termínu

  Balík Na poštu - odběr na Vámi zvolené poště

  • nemusíte být v určitý čas na určitém místě, balík si vyzvednete na zvolené poště
  • předem budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení na poště
  • možnost garantovaného času dodání již následující den
  • pokud si adresát z nějakého důvodu nemůže nebo nechce Balík Na poštu vyzvednout, může zažádat o jeho doručení až domů

  Vyzvednutí Balíku Na poštu

  Balík Na poštu je připraven k vyzvednutí na Vámi zvolené poště následující den po podání již od 12 resp. 15 hodin. O připravenosti balíku k vyzvednutí budete informováni pouze elektronickou formou, klasickou papírovou výzvu již ve schránce nenajdete.

  Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách České pošty: Sledování zásilek (Track&Trace).

  I v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení balíku prostřednictvím internetu (k zobrazení je nutné získat certifikát kliknutím na tlačítko ,,přidat výjimku").

  Zboží zasílané přepravní službou PPL

  PPL doručuje balíky ve všední dny v čase od 8 – 18 hod. Doručovatel Vás před dodáním zásilky bude telefonicky kontaktovat, a to v den doručení. Domluví se s Vámi na předání. Upřesní Vám přibližný čas doručení, výši dobírky (pokud jste zvolili platbu kartou při vytvoření objednávky, nic neplatíte). Pokud se nepodaří balík doručit na první pokus, zanechá doručovatel oznámení ve Vaší schránce. Na druhý den je další pokus doručení. Pokud bude i druhý pokus neúspěšný, kontaktujte příslušné Depo (informace získáte na internetových stránkách PPL při vyhledávání zásilky).

  Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL:sledování zásilky.

  Postup při přebírání zásilky prostřednictvím České pošty a služby PPL

  • Zkontrolujte, zda není poškozen obal, ve kterém bylo zboží zasláno. Pokud zjistíte, že je obal protržený nebo rozlepený, zboží nepřebírejte nebo převezměte s výhradou. Po převzetí zboží by nemusela být reklamace ze strany pošty nebo kurýra služby PPL uznána.
  • Po rozbalení zboží pečlivě zkontrolujte, zda není poškozeno. Objeví-li se závada, ihned nás kontaktujte.
  • Nezapomínejte, že podle podmínek dopravce nelze zásilku před zaplacením rozbalit a překontrolovat.

  Vždy se snažíme postupovat ve vyřizování vašich zásilek velmi rychle, aby doba doručení nepřesáhla výše námi udanou dodací lhůtu.

  123kurýr

  123kurýr doručuje zásilky ve všední dny.

  Kurýr Vás před doručením zásilky bude telefonicky kontaktovat, a to v den doručení.

  Upřesní Vám přibližný čas doručení a případně výši dobírky.

  Pokud se nepodaří balík doručit na první pokus, kurýr se pokusí zásilku doručit následující den. Pokud bude i druhý pokus neúspěšný, kontaktujte příslušné Depo (informace získáte na internetových stránkách dopravce.

  Doba doručení: 1-3 pracovní dny. Obdržíme-li objednávku do 12.00 hodin, vyexpedujeme zásilku týž den, nejpozději však následující den.

  U nadrozměrných zásilek (přeprava kol) může dojít ke zpoždění doručení až o 1 den.

  Osobní odběry

  Osobní odběry nejsou možné.

  ×
  Hotovo